جایی برای بازدید محصولات خریداری شده

چراغ لامپا مشتری قبل از خرید قطعه

تعمیر قطعه شکسته شده چراغ لامپا

مشتری عزیزی از تهران منطقه اکباتان این مشتری یک عدد چراغ لامپا ایستاده داشته که بر اثر حادثه ای حباب آن شکسته شده است، این مشتری با سایت آرت لوکس آشنا شده و قطعه خود را با بهترین قیمت از آرت لوکس تهیه نمود. ارسال…

میز غذا خوری لهستانی

میز ناهار خوری ۴ نفره لهستانی

مشتری عزیزی از تهران منطقه تجریش این مشتری میز دایره ای را بدون کاشی سفارش داده است. زمان ساخت این سفارش ۱۴ روز کار بوده. ارسال رایگان انجام شده. نصف مبلغ به عنوان بیعانه دریافت شده و مابقی هنگام تحویل تسویه شده.

تعمیر کلاهک اباژور

تعمیر شید آباژور مشتری از تهران

مشتری عزیزی از تهران منطقه تهرانپارس این مشتری برای پایه اباژور خود یک عدد کلاهک یا همان شید سفارش داده است.

چراغ 3 پوست فیتیله ای

چراغ ۳ پوست فیتیله ای

تمامی چراغ ها نفت سوز و برقی می باشند. تمامی تراش روی آنها با دست انجام شده. مدل نقاشی ۷ رنگ می باشد. جنس ۳ لاله شیشه می باشد. قسمت فتیله از جنس برنج می باشد. برای خرید و سفارش با شماره ۰۹۱۲۰۸۸۹۵۴۴ تماس بگیرید….

میز جلو مبلی پایه سفید

میز جلو مبلی کاشی دار

مشتری عزیزی از شهر تبریز کوی ولیعصر این مشتری یک عدد جلو مبلی سنتی سفارش داده اند رنگ رویه ماهگونی می باشد و رنگ پایه ها سفید می باشد ساخت محصول ۱۲ روز بطول انجامید چون کار دست می باشد جنس چوب راش می باشد…

خرید میز تحریر قدیمی

مشتری عزیزی از تهران از منطقه الهیه یک عدد میز تحریر کلاسیک سفارش داده اند. ارسال رایگان انجام شده و زمان تولید ۱۰ روز کاری برای این میز تحریر بوده. از عکس ارسالی مشتری سپاس گذاریم. برای خرید این محصول روی عکس کلیک نمایید.

بشقاب میوه خوری 3 طبقه

سرویس پذایریی جدید ترکیه ای

محصولات جدید پذایریی و کادویی برای منزل رسید سریع اقدام کنید. ارسال رایگان می باشد. تعداد محدود است. رنگ محصولات ترکیبی کار شده و بصورت فیروزه ای و طلایی انجام شده. محصول کشور ترکیه می باشد. بهترین محصولات برای کادو دادن می باشد.

سرویس پاسماوری از کشور ترکیه

سرویس پاسماوری ترکیه ای طلایی

محصولات جدید ترکیه رسید. سرویس پاسماوری. جنس سرامیکی می باشد. هنر دست کشور ترکیه. برای سفارش و دریافت قیمت با ما تماس بگیرید. ارسال رایگان به سراسر ایران. قیمت زیر تصاویر نوشته شده است.

میز تحریر ماهگونی

میز تحریر چوبی ماهگونی رنگ

مشتری عزیزی از تهران از منطقه فرمانیه یک عدد میز تحریر به همراه صندلی سفارش داده اند. سفارش این مشتری در مدت زمان ۴ روز کاری اماده شد. میز تحریرهای آرت لوکس همگی دارای کاشی هفت رنگ برجسته می باشد که به سفارش مشتری کاشی…

سایت آرت لوکس

نمایی از سایت آرت لوکس

سایت رسمی آرت لوکس www.art-lux.ir